Okuyan Bilir

Oyun Tanıtım Yazısı

Merhaba, genel kültür bilgine çok mu güveniyorsun ? O halde bu oyun tam senlik ! OkuyanBilir genel kültür seviyeni zirveye taşıyabileceğin bir bilgi yarışması oyunudur. Oyunda ne kadar çok doğru sayısına ulaşırsan genel kültür seviyen o kadar iyi demektir. Dikkat et, 3’den fazla yanlış yapma! Eğer 3’den fazla yanlış yaparsan oyun biter !

Haydi ne duruyorsun ? Hemen oyunu indir ve eğlenceye katıl !

Sıkça Sorulan Sorular:

1- Neden aynı sorular tekrar tekrar karşıma çıkıyor ? :
Okuyan Bilir oyunu size bilgiyi kalıcı bir şekilde öğretmeyi amaçlar. Bilgiyi kalıcı bir şekilde öğrenmek ise çok sayıda tekrar ile mümkün olduğundan cevapladığınız soruları tekrar tekrar karşınıza çıkartır ve o bilgiyi unutmamanızı sağlar.

2- Neden yanlış yaptığım soruların doğru cevabını göremiyorum ? :
Daha önceden cevapladığınız sorular tekrar tekrar karşınıza çıktığı için, bir soruyu önceki cevaplamanız da yanlış cevaplarsanız ve doğru şıkkı görürseniz o bilgiyi önemsemeden geçeceğiniz için bilgiyi doğru bir şekilde öğrenemezsiniz. Bu sebeple yanlış yaptığınız sorunun doğru cevabını göremezsiniz ve sorunun doğru cevabını kendiniz bulmaya çalışırsınız.

Oyun İndirme Linki

Android Cihazınıza İndirmek İçin Tıklayın

Önerin Mi Var ?

Oyunumuza eklenmesini istediğin bir özellik mi var? Yoksa bir hata mı farkettin? Hemen aşağıdaki formu doldurarak bize bildir 🙂

Hatırlatma: Size cevap verebilmemiz için mail adresinizi doğru girmeniz son derece önemlidir !

    Adınız*:

    E-Posta*:

    Öneride Bulunduğunuz Oyunun/Uygulamanın İsmi*:

    Öneriniz*:

    Not: * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.