Bildirmece

Bildirmece Logosu

Oyun Tanıtım Yazısı

Bildirmece oyunu, sizi hem eğlendirirken hem de rakiplerinizin önüne geçme hırsıyla yakıp tutuşturacak bir bilgi yarışması oyunudur.

Bildirmece oyununu yüklediğiniz zaman kendinize özel bir kullanıcı adı belirleyerek istediğiniz kategorilerdeki soruları cevaplayabilir ve puanlar toplayarak Liderlik Tablosunda üst sıralara doğru atağa geçebilirsiniz.

Liderlik yolculuğunda en büyük yardımcın tabii ki okuduğunuz kitaplar ve araştırdığınız bilgiler olacak. En hızlı şekilde liderliğe ulaşmak için bol bol kitap okuyun ve araştırmalar yapın. Soru hiç beklemediğiniz zor bir yerden gelirse de Jokerleri kullanarak soruyu bertaraf edebilirsiniz! Jokerleri kullanmak için tabii ki altına ihtiyacınız var. Daha fazla soru bilerek daha fazla altın kazanabilirsiniz.

Soru havuzumuza sürekli olarak yeni sorular ekleyerek havuzu daima güncel ve geniş tutmaya çalışıyoruz. Sizde oyun içerisindeki “Soru Öner” seçeneğini kullanarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Sorularımızı büyük bir titizlikle hazırlamaya çalışsak da bazen gözümüzden kaçan hatalar olabilir. Eğer bir soruda hata görürseniz, “Soruda Hata Bildir” seçeneğini kullanarak bizlere o sorudaki hatayı bildirebilirsiniz. Hatayı kontrol edip en kısa sürede düzelteceğimizden emin olabilirsiniz.

Eğer oyuna eklenmesini istediğiniz özellikler, düzeltilmesini istediğiniz hatalar olursa bizlere nblacksoftware@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz. En kısa sürede size cevap vereceğiz !

Oyunumuza yıldız vererek ve yorum yaparak diğer oyuncuları da oyunumuzu indirmeye teşvik etmeyi unutmayınız 🙂

Oyun İndirme Linkleri

Android Cihazlarınıza Yüklemek İçin Tıklayın
Android Olmayan Huawei Cihazlarınıza Yüklemek İçin Tıklayın

Önerin Mi Var ?

Oyunumuza eklenmesini istediğin bir özellik mi var? Yoksa bir hata mı farkettin? Hemen aşağıdaki formu doldurarak bize bildir 🙂

Hatırlatma: Size cevap verebilmemiz için mail adresinizi doğru girmeniz son derece önemlidir !

    Adınız*:

    E-Posta*:

    Öneride Bulunduğunuz Oyunun/Uygulamanın İsmi*:

    Öneriniz*:

    Not: * ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.